NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
středa 15. 8. 2018
Svátek má dnes Hana

KVL/Timeout

KVL od společnosti KENVELO: STAROVĚKÝ NÁMOŘNÍK - jaro–léto 2018

Plachty, akvamarín, hluboké moře, stopy v písku, vůně mořského vánku a zvuk vln. Nejedná se o živou reportáž z dovolené, jen jsme se zasnili s očima otevřenýma nad kolekcí KVL od společnosti KENVELO pro jaro a léto 2018.

Uklidněte svou nedočkavost a dychtění po dovolené s kousky z nové kolekce inspirované mořskými prvky a nechte se obejmout vánkem.

  DÁMSKÁ KOLEKCE První část kolekce, která je již v obchodech, přináší se svými specifickými kousky přechod ze zimy do jara: lehká saka, kardigany, tenké svetry, vesty a dnes už klasické džíny.

Sezónní trendy se dále drží námořní inspirace, přičemž paleta barev je důležitým prvkem pro vykreslení letní krajiny. 

Kolekce KVL od společnosti KENVELO je tvořena pohodlnými styly, díky nimž se žena může cítit elegantně i pohodlně s příznačnými vibracemi dovolené.

Obraz starověkého námořníka tvoří modře pruhované halenky, aplikované záplaty, několik odstínů denimu, pruhované vesty v odvážných, kontrastních barvách.

 

Košile jsou klíčovým kusem, které byly získané na dovolené na pobřeží starobylého města. Přicházejí v mnoha tvarech a texturách: vypasované s rukávy ohrnutými v ženském stylu, se čtverci nebo kárované, případně naopak v denimu s květinovou výšivkou.

 

A protože na moři je vítr stálým a spontánním společníkem, jsou velmi důležité doplňkové kousky: lehká sáčka a pruhované vesty, to vše v mnoha barvách, od neutrálních odstínů až po nejintenzivnější oranžovou.

 

Všechno spojuje denimová linie, několik modrých tónů připomínajících moře ve všech jeho březích. Kolekce KVL od společnosti KENVELO je určena pro všechny siluety, obejme ženské tělo a přispívá k jeho tvarování.

 

 

PÁNSKÁ KOLEKCE

 

Mimořádně mužské téma, starověký námořník těží z moře a jeho břehů prostřednictvím směsi specifických textur a barev.

 S příchodem jara přináší kolekce KVL od společnosti KENVELO řadu dokonalých kousků pro aktivní život, kdy funkčnost žije v dokonalé symbióze s ležérními výraznými prvky v elegantním mužském stylu.

 Ležérní by bylo klíčovým slovem, které v sobě spojuje denimovou linii, pohodlné blůzy nové kolekce, ležérní měkké kalhoty z lehkých tkanin a jednobarevné košile s hladkou strukturou.

Co vás v této sezóně příjemně překvapí, je kvalita materiálů, jež se stává hlavním zaměřením značky.

 

Timeout ve své letní kolekci opět přináší hravý a pozitivní přístup ke komerčnímu oděvu. Nevzdává se svých typických detailů a originálního přístupu k trendům. Není třeba dlouho přemýšlet jak kombinovat nebo k jaké příležitosti obléknout. Uspokojí všechny, kteří očekávají od svého oblečení pohodlí, kvalitu a nové nápady.

V pánském doplňkovém sortimentu najdeme tradiční Timeout boxerky, plavky a flip flopy. Dámská kolekce nabízí, kromě plavek a plážovek, i originální tašky vhodné jak do města, tak i na pláž.

Tradiční zastoupení má v kolekci i denim. Od dámských bundiček, sukní, přes šaty a šortky až ke klasickým jeans kalhotám všech střihů. Taktéž pánská kolekce je podpořena ucelenou řadou pánských jeans kalhot a na léto doplněna denimovými bermudami.

Pánové najdou jak svou oblíbenou klasiku – semiformální košile, saka, klasické pětikapsové kalhoty; tak i odvážnější kousky v zářivých barvách trendové žluté nebo v opraných odstínech růžové, modré a zelené.

Sukně jsou, podle trendů, pod kolena nebo až ke kotníkům, vyberete si z řady širokých pohodlných kalhot v různých délkách, materiálech a barvách. Klasické tuniky ozdobí výšivky s roztřepenými konci rukávů nebo trendové střapce. Na jaře můžete doslova „zazářit“ v parce metalických odstínů a v létě ohromit rozmanitými vzory na viskózových blůzkách a šatičkách.

Z trendů pro sezónu jaro/léto 18 najdete v kolekci značky Timeout odrazy inspirace Boho stylem plným zářivých výšivek a romantických potisků; ucítíte i odraz kultury, umění a barevnosti Kuby a samozřejmě nadčasovou námořnickou inspiraci s typickými detaily a pruhovanými vzory.

Výsledkem je kombinace klasického preppy, alternativního volnočasového oblečení a trendových městských outfitů. Vše v duchu značky Timeout, s originálními detaily, autentickými potisky a převážně přírodními materiály, jako je bavlna, len, viskóza, tencel apod.

Kromě uvolněného plážového stylu pracuje s typickými prvky oblečení společnosti, která inklinuje ke kvalitě a klasickým volnočasovým oděvům inspirovaným tzv. „preppy“ stylem.

Timeout kolekce spring/summer 2018 se opět obrací ke svým kořenům ve slunné Kalifornii, ovlivněné životem na plážích, Boho stylem hippie komunit, tradicí surfování a sportovní kultury.

Otevírací doba:

9:00 - 20:00

Web: www.kvldenim.cz
Telefon: 778 716 253
E-mailová adresa: F1103K1@KNVL.EU
Tooltip

Akce obchodu

Přehled obchodů

© 2018 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl