NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
úterý 27. 6. 2017
Svátek má dnes Ladislav

KVL/TIMEOUT

KVL jaro-léto 2017: pro nové začátky!

 

Jaro přináší nové začátky a spolu s nimi v našich myslích rozkvétají představy o bezpočtu cest, které nás v následujících měsících čekají.

Jaké by to bylo, prožít každý den jako velké dobrodružství a zároveň být v každém okamžiku věrný koncepci "cestování nalehko"? To je výzva KVL!

Život je jako cesta, váš šatník plný oblečení, které vás inspiruje a dává vám energii už jen tím, že je každý den nosíte!

Trička s panoramaty nejoblíbenějších měst, festivalovými plakáty, karnevalovými barvami a velkým množstvím pozitivního životního postoje!

Kolekce KVL od firmy KENVELO pro jaro a léto 2017 je určena pro ty, kdo žijí v městské džungli, zatímco sní o tropických plážích a nekonečných prázdninách.

 

K O L E K C E   P R O   Ž E N Y

Kolekce pro ženy byla navržena vyváženými liniemi, které v sobě mísí sportovní a ležérní styl; jde o dynamickou, vzájemně kombinovatelnou kolekci plnou osobního kouzla.

Oblečení volného střihu je HITEM sezóny a nosí se ve štědrých stylistických kombinacích - trička s jednoduchými nebo veselými potisky v kombinaci s prošívanými bundami nebo vestami a širokými pohodlnými jersey kalhotami. Váš den bude jako výlet do hlavního města světa, ve kterém budete objevovat ulice, památky a nová zajímavá místa. 

Experiment "cestování nalehko" pokračuje: v kolekci KVL navržené pro jaro a léto 2017 se nové džíny perfektně hodí k tenkými svetříkům v různých letních barvách, ale také k mikinám inspirovaným námořní tématikou, které nám připomínají dovolenou na riviéře. Bundy z EKO kůže zajistí hladký přechod z časného jara do léta a pletené svetry vám budou dělat společnost od chladných ranních hodin až do večera na břehu moře.

 

K O L E K C E   P R O   M U Ž E

Stejně jako kolekce pro ženy, také kolekce KVL pro muže na jaro a léto 2017 nás inspiruje, abychom se vydali na výlet po slavné americké Route 66.

Hlavními prvky kolekce jsou košile, které přicházejí v široké škále barev, tisků a střihů. Stejně rozmanitý je i způsob, jakým je můžeme nosit: s vyhrnutými rukávy a oblíbenými KVL džíny v elegantním ležérním stylu, s jersey kalhotami a jednoduchým tričkem pod košilí pro rebelský vzhled nebo ve stylu "cestujeme nalehko" s krátkými kalhotami pro každodenní prázdninovou náladu dokonce i ve městě!

Dominantní barvy jsou nanejvýš mužné: bílá, tmavě a světle modrá, šedá, černá a červená, barevná škála maximálně zvýrazněná použitými tisky - fotografickými úlovky ze světových měst, zprávami napsanými historickým písmem s osobitým stylem.

Smysl pro dobrodružství je podtrhován řadou prvků, které zvyšují dynamiku celé kolekce: džíny různých střihů a mužných odstínů, mikiny s kapucí na zip, mikiny amerických univerzit, vesty ve výbušných barvách, bundy z EKO kůže.

Nový začátek sezóny tedy může znamenat detoxikaci vašeho šatníku, do kterého pustíte pouze takové kusy oblečení, které se musí nacházet v každém uvolněném a svěžím pánském a dámském šatníku! Kolekce KVL od firmy Kenvelo je hlavní destinací pro veškeré oděvní hity a další nezbytné kousky této sezóny!

Přehled obchodů

© 2017 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl