NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
středa 21. 2. 2018
Svátek má dnes Lenka

Lee Cooper

Lee Cooper jaro-léto 2017

UVOLNIT SVÉ REBELSTVÍ: manifest Lee Cooper za svobodu

 Inspirována britskou kulturou a její nevázaností uvádí Lee Cooper ve znamení anarchie a odvahy kolekci jaro-léto 2017: Uvolnit své rebelství - životní styl, postoj, názor.

 

"Uvolnit své rebelství" znamená trochu chaos v běžných každodenních chvílích a představuje smělost, kterou máte, když si obléknete své oblíbené džíny a tričko Lee Cooper a přitom máte pocit, že můžete svobodně dělat, co chcete, a že můžete dobýt svět!


Už od roku 1908, kdy oblékala dělníky východního Londýna, až do 70. let, kdy byla vrcholem volby britských rockových kapel, jde Lee Cooper ruku v ruce s rebelským postojem a kulturou mladých lidí, kteří posouvají hranice ve všem, co dělají.

Aby oslavila tento manifest svobody, zůstává Lee Cooper oddaná denimu, uvolněnému stylu a vzorům, které umožňují pohyb v dynamice města, a je věrná "nenucenému" osobnímu stylu pravé britské značky.

 DÁMSKÁ KOLEKCE

 Představte si jarní-letní ráno s jeho světlem a myšlenkou velkých příležitostí před vámi. Kolekce Lee Cooper SS17 přináší klasické modely z denimu, džíny Lee Cooper různých vzorů věnované různým typům těla a preferencím, smart casual slim fit košile pro dlouhé a slunečné dny v kanceláři, eko-kožené bundy pro stylový vzhled.

Vždy HIT, trička Lee Cooper s logem značky a inspirujícími citacemi, které o vás vše řeknou.

Ke kompletnímu šatníku od rána do večera zahrnuje kolekce Lee Cooper midi sukně a capri kalhoty perfektně jdoucí dohromady s lehkými svetříky, vše představené v široké škále barev.

 

Svým svěžím a eklektickým stylem je kolekce určena pro aktivní a nezávislé ženy, pro ty, které chtějí zanechat stopu v každém okamžiku a které se nebojí spojit klasické modely, které nikdy nevyjdou z módy, s postojem plným městských akcentů.

 PÁNSKÁ KOLEKCE

 Manifest Lee Cooper je vytvořen na základě výzvy akce: "Uvolnit své rebelství!". A jaká barva se lépe hodí k odstartování jara než červená? Červená Lee Cooper, ikonická pro britskou značku, tak přítomná v této nové kolekci, jako mužská část, tak dobře vyvážená s různými odstíny modré, další symbolické barvy této značky.

 

Nepostradatelnými klíčovými součástmi této pánské kolekce jsou základní trička s krátkým rukávem označená logem Lee Cooper. Vyjádření příslušnosti k efektnímu životnímu stylu těch, kteří se rozhodli oslavovat život v každém okamžiku.

Vytvořená kolem autentických džín Lee Cooper - v celém sortimentu vzorů a barev - přináší kolekce jaro léto 2017 košile s vícenásobnými potisky, lehké pletené svetry v různých barevných provedeních, mikiny a sportovní vesty, vatované bundy a kožené motorkářské bundy.

 

 

Otevírací doba:

9:00 - 20:00

Telefon: 770 142 566
E-mailová adresa: f5422k1@lee-cooper.net
Tooltip

Akce obchodu

Přehled obchodů

© 2018 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl