NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
5. 12. 2021
Svátek má dnes Jitka

Vánoční Truhla s pokladem 4.12.2021


Vánoční Truhla plná pokladu zpříjemní sobotní nákupy v NC Borská pole.

Předvánoční čas v Nákupním centru Borská pole zpříjemní návštěvníkům zábavná hra – Vánoční truhla. Kdo si v sobotu od 10 hodin přijde nakoupit minimálně za 2000 Kč, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými je ta nejlákavější a to nákup v nákupním centru až do výše 4000 Kč.

 

Když se řekne předvánoční čas nakupování, většině se určitě vybaví stres a žádná zábava. Nákupní centrum Borská pole ale půjde už tuto sobotu naprosto proti proudu. Pro své návštěvníky totiž nechá v prostorách centra ztroskotat pirátskou loď, ze které při nárazu na pevninu vypadly truhly s pokladem. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za 3000 Kč, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé a hlavně časově nenáročné hry – Vánoční Truhla.

 

Ve hře Vánoční Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2000 Kč. Za každých utracených 1000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžícím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali, otevřít truhlu s pokladem, budou mít jistotu, že domů neodejdou s prázdnou. Pokud se jim totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vyberou si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 4000 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.


Přehled obchodů

© 2021 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl