NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
sobota 29. 1. 2022
Svátek má dnes Zdislava

Truhla s pokladem 15.1.2022


Otevřete v NC Borská pole truhlu s pokladem a vyhrajte skvělé ceny!

Návštěvníkům v NC Borská pole zpříjemní nákupy v sobotu 15. ledna 2022 zábavná a časově nenáročná hra Truhla. Kdo si přijde mezi 12. a 17. hodinou nakoupit, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými je například nákup v nákupním centru až do výše 2000 Kč.

Ztroskotaná pirátská loď, mluvící papoušek, pirát a hlavně celkem tři truhly s pokladem. Takhle bude vypadat prostřední část pasáže NC Borská pole a návštěvníci, kteří se u této hry nákupního centra zastaví, za to mohou získat skvělé ceny. Každá truhla totiž bude ukrývat velké množství cen. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za 2000 Kč, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé a hlavně časově nenáročné hry – Truhla.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2000 Kč.  Za každých utracených 1000 Kč dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžícím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali, otevřít truhlu s pokladem, budou mít jistotu, že domů neodejdou s prázdnou. Pokud se jim totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vyberou si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole a to až do výše 2000 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 Kč nebo 1000 Kč.

 


Přehled obchodů

© 2022 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies