NC Borská pole Máme otevřeno do 20 hod.
Kompletní otevírací doba
27. 11. 2022
Svátek má dnes Xenie

24. narozeniny NC Borská pole 12.11.2022


Soutěže a nákupy zdarma! Takové budou 24. narozeniny Nákupního centra Borská pole

V sobotu 12. listopadu 2022 od 10.00 do 17.00 hodin oslaví oblíbené plzeňské nákupní centrum 24. narozeniny. V rámci speciálního dne se celá pasáž promění na herní zónu a návštěvníci budou moci hrát zajímavé a časově nenáročné hry, díky kterým si budou moci vyhrát velice lákavé ceny. Mezi ty nejzajímavější patří možnost nákupu až do výše 3000 Kč.

Návštěvníci se mohou těšit na hry, které během posledních let bavily stovky soutěžících. Ti, kteří chodí do Nákupního centra Borská pole pravidelně, si budou moci připomenout oblíbenou Truhla a Poznávačka, uprostřed pasáže pak bude hra, která aktuálně baví všechny soutěžící - Chyť si výhru.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Za každých utracených 1000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si a vyzkoušet jeden klíč. Pokud se mu zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku. V případě, že se mu truhlu odemknout nepodaří - hra končí. Soutěž má připomínat pirátské truhly se zlatem a tomu odpovídají také kulisy. Poničená loď, která narazila na pustý ostrov a u ní stylově oblečený pirát s mluvícím papouškem.

Poznávačka se hraje na dotykové obrazovce, kde si každý hráč nejprve zvolí kategorii a následně otevírá políčka, pod kterými jsou fotografie z hraných i animovaných filmů. Po odkrytí všech políček, které má soutěžící k dispozici na základě jeho útraty, odpoví na otázku „Co se skrývá na obrázku“. V případě správné odpovědi vyhrává soutěžící cenu odpovídající dané kategorii. V případě chybné odpovědi pro účastníka hra končí. Narozeninová Poznávačka bude částečně věnována dětem, protože téma obrázků, které budou návštěvníci hádat, jsou Pohádky. Na obrazovce se tak budou odkrývat fotografie z filmů jako například Lego Příběh, Tlapková Patrola, Shrek a další.

Soutěž Chyť si výhru je pro návštěvníky, kteří mají rychlé ruce a postřeh. Originální a speciálně pro NC Borská pole vyrobený hrací automat, totiž při začátku každé hry začne foukat prudký vzduch do pingpongových míčků, které se nachází uvnitř. Soutěžící vloží ruku do otvoru v automatu a může začít hrát Chyť si výhru. Během časového limitu 25, 30 a 35 sekund má soutěžící za úkol pochytat co nejvíce míčků. Pokud na konci časového limitu bude mít stranou 17 a více míčků – vyhrává hlavní cenu.

Ceny budou ve všech soutěžích totožné a bude se hrát o více než lákavé ceny. V hlavní roli bude dozajista možnost nákupu v NC Borská pole až do výše 3000 Kč, možnost nákupu pak bude také v hodnotách 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Do všech soutěží se může zapojit každý, kdo se u hostesek prokáže paragonem – účtenkou, jejíž hodnota bude nejméně 2000 Kč. Pro zapojení do soutěže lze použít i několik účtenek najednou – jejich hodnoty je možné sčítat. Pro vstup do hry nelze použít více jak jednu účtenku od stejného obchodníka (téhož obchodu). Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky pořízené za nákup v obchodech NC Borská pole. Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky s datem 12. listopadu 2022.


Přehled obchodů

© 2022 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies