NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
pátek 19. 10. 2018
Svátek má dnes Michaela

Poznávačka


Poznávačka potěší všechny milovníky zimních sportů
Na tradiční poznávačku se v Nákupním centru Borská pole mohou opět těšit především milovníci zimních sportů. Inspirovaly nás Olympijské hry v Jižní Koreji, a právě zimní sporty a také nejznámější čeští a zahraniční sportovci budou schováni na hracím poli dotykové obrazovky. V sobotu 17. února budou mezi 12 a 17 hodinou ve hře skvělé ceny, největší pozornost určitě přiláká hotovost na nákup až do výše 2000 Kč.
Hotovost na nákup bude v hlavní roli také i v lehčích variantách v částkách 1500 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Celkem se bude soutěžit o více než dvacet tisíc korun. Ve hře ale budou také například zajímavé stolní hry pro celou rodinu, boby, poukazy do obchodů a další ceny.
Poznávačku si může zahrát každý návštěvník NC Borská pole, který přinese účtenky v minimální hodnotě 2000 Kč. Účtenky musí mít shodné datum s datem konání aktuální Poznávačky, musí být pořízené za zboží nebo služby z obchodů Nákupního centra Borská pole a nemůže jich být více z jednoho obchodu. Mohou se používat i účtenky z restaurací.
Samotné hádání obrázku, který se skrývá na hracím poli, probíhá systémem odkrývání políček s tím, že hodnota jednoho políčka je 500 Kč. Pokud tedy soutěžící přinese účtenky za 2000, bude moct odkrýt 4 políčka. V případě, že přinese účtenky za 4000, odkryje si dvojnásobný počet políček, tedy osm.


Přehled obchodů

© 2018 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl