NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
21. 4. 2019
Svátek má dnes Alexandra

Poznávačka


Únorová Poznávačka v NC Borská pole ve znamení heartbreakers

 

Nákupní centrum Borská pole opět nabízí návštěvníkům možnost vyhrát lákavé ceny v tradiční hře Poznávačka. Na své si přijdou milovníci známých herců a hereček. Na hracím poli se budou schovávat lamači a lamačky našich srdcí. Návštěvníci budou mít za úkol poznat, který herec nebo herečka se na obrazovce postupně objeví. Chybět nebudou například Julia Roberts, Mila Kunis, Pierce Brosnan nebo Gerard Butler. Vítězové nejtěžší varianty se mohou těšit na finanční odměnu ve výši 4000 Kč na nákup v NC Borská pole.

Kromě hotovosti, která bude rozdělena do téměř všech kategorií a soutěžící si budou moct vyhrát na nákup v areálu nákupního centra částky 4000 Kč, 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč, budou ve hře například poukazy do obchodů nebo romantické balíčky pro zamilované páry.

Do soutěže se může zapojit ten návštěvník centra, který ukáže hosteskám účtenky v minimální hodnotě 2000 Kč. Účtenky musí mít shodné datum s datem konání aktuální Poznávačky, musí být pořízené za zboží nebo služby z obchodů Nákupního centra Borská pole a nemůže jich být více z jednoho obchodu. Mohou se používat i účtenky z restaurací.

Samotné hádání obrázku, který se skrývá na hracím poli, probíhá systémem odkrývání políček s tím, že hodnota jednoho políčka je 500 Kč. Pokud tedy soutěžící přinese účtenky za 2000, bude moct odkrýt 4 políčka. V případě, že přinese účtenky za 4000, odkryje si dvojnásobný počet políček, tedy osm.


Přehled obchodů

© 2019 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl