NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
19. 5. 2019
Svátek má dnes Ivo

Vánoční Poznávačka


Speciální vánoční Poznávačka v NC Borská pole Vám zajistí opravdu bohatého Ježíška!

 

V sobotu 15. prosince se v NC Borská pole uskuteční speciální vánoční Poznávačka. Na své si přijdou všichni milovníci pohádek, protože právě obrázky z českých, ale také ze zahraničních nejen vánočních pohádek se budou ukrývat pod hracími políčky. Vítězové nejtěžší varianty se mohou těšit na možnost nákupu až do výše 4000 Kč.

Hotovost na nákup bude v hlavní roli také i v lehčích variantách. Celkem se bude soutěžit o více než 40 000 Kč. Chybět ale nebudou také poukazy do obchodů v NC Borská pole a další lákavé ceny.

Princip soutěže zůstává stejný. Ten, kdo přinese účtenky v minimální hodnotě 3000 Kč, může zkusit štěstí. Účtenky musí mít shodné datum s datem konání aktuální Poznávačky, musí být pořízené za zboží nebo služby z obchodů Nákupního centra Borská pole a nemůže jich být více z jednoho obchodu. Mohou se používat i účtenky z restaurací.

Samotné hádání obrázku, který se skrývá na hracím poli, probíhá systémem odkrývání políček s tím, že hodnota jednoho políčka je 500 Kč. Pokud tedy soutěžící přinese účtenky za 3000, bude moct odkrýt 6 políčka. V případě, že přinese účtenky za 6000, odkryje si dvojnásobný počet políček, tedy dvanáct.


Přehled obchodů

© 2019 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl