NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
pátek 25. 9. 2020
Svátek má dnes Zlata

Vánoční Truhla


Předvánoční čas v Nákupním centru Borská pole zpříjemní návštěvníkům zábavná hra – Vánoční truhla. Kdo si v sobotu 7. prosince přijde nakoupit, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými je ta nejlákavější nákup v nákupním centru až do výše 4 tisíc korun.

 

Když se řekne předvánoční čas nakupování, většině se určitě vybaví stres a žádná zábava. Nákupní centrum Borská pole ale půjde první a druhou prosincovou sobotu naprosto proti proudu. Pro své návštěvníky totiž nechá v prostorách centra ztroskotat pirátskou loď, ze které při nárazu na pevninu vypadly truhly s pokladem. Každá truhla totiž bude ukrývat dohromady více než sto zajímavých cen. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za tři tisíce korun, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé, a hlavně časově nenáročné hry – Vánoční Truhla.

 

Ve hře Vánoční Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 3.000 CZK.  Za každých utracených 1.000 korun, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolný „váček s výhrou“. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 4000 Korun českých. Kromě toho se bude hrát o nákupy za dva tisíce, jeden tisíc a pět set korun. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například Sportisimo, knihkupectví Kosmas, obuvnictví Reno, Tesco a další. 


Přehled obchodů

© 2020 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl