NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
středa 12. 8. 2020
Svátek má dnes Klára

Pirátská truhla


Sobotní nákupy v NC Borská pole vám zpříjemní originální hra Truhla

 

V sobotu 15. února mohu návštěvníci NC Borská pole potkat uprostřed pasáže piráta se svým pokladem. Kdo mu věnuje mezi 12 a 17 hodinou chvilku svého času a zahraje si zábavnou a časově nenáročnou hru Truhla, bude si navíc moct zlepšit rodinný rozpočet. Ve hře jsou velice zajímavé ceny, mezi kterými je ta nejlákavější nákup v nákupním centru až do výše 4 tisíc korun.

 

Ztroskotaná pirátská loď, mluvící papoušek, pirát, a hlavně celkem tři truhly s pokladem. Takhle bude vypadat prostřední část pasáže NC Borská pole a návštěvníci, kteří se u nejnovější hry nákupního centra zastaví, za to mohou získat skvělé ceny. Každá truhla totiž bude ukrývat kolem stovky cen. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za dva tisíce korun, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé, a hlavně časově nenáročné hry – Truhla.

 

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 CZK.  Za každých utracených 1.000 korun, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 4000 Korun českých. Kromě toho se bude hrát o nákupy za dva tisíce, jeden tisíc a pět set korun. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například Sportisimo, knihkupectví Kosmas, obuvnictví Reno, Tesco a další.

 


Přehled obchodů

© 2020 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl