NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
čtvrtek 9. 7. 2020
Svátek má dnes Drahoslava

Truhla s pokladem 13.6.2020


Truhla s pokladem v NC Borská pole obohatí váš rodinný rozpočet

 

Nákupy v sobotu 13. června zpříjemní návštěvníkům v NC Borská pole zábavná a časově nenáročná hra Truhla. Kdo si přijde mezi 12 a 17 hodinou nakoupit, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými jsou poukazy do obchodů v hodnotě až 2.000 Kč nebo nákup v nákupním centru až do výše 1.500 Kč.

 

Ztroskotaná pirátská loď, mluvící papoušek, pirát, a hlavně celkem tři truhly s pokladem. Takhle bude vypadat prostřední část pasáže NC Borská pole a návštěvníci, kteří se u nejnovější hry nákupního centra zastaví, za to mohou získat skvělé ceny. Každá truhla totiž bude ukrývat kolem stovky cen. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za dva tisíce korun, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé, a hlavně časově nenáročné hry – Truhla.

 

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 Kč.  Za každých utracených 1.000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku
s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 1.500 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 Kč nebo 1.000 Kč. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například Sportisimo, Knihkupectví Kosmas, obuvnictví Reno, Tesco a další.

 


Přehled obchodů

© 2020 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl