NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
pátek 25. 9. 2020
Svátek má dnes Zlata

Truhla s pokladem 12.9.2020


Oberte piráta o poklad a vyhrajte zajímavé ceny ve hře Truhla v NC Borská pole.

 

V sobotu 12. září si uprostřed centra NC Borská pole budou moct návštěvníci opět zahrát zábavnou hru Truhla. Kdo přijde mezi nakoupit mezi 12 a 17 hodinou, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými jsou poukazy do obchodů v hodnotě až dva tisíce korun nebo nákup v nákupním centru až do výše 4.000 kč..

 

Už samotný vzhled hry láká všechny návštěvníky k tomu, aby se u piráta zastavili. Ztroskotaná pirátská loď, opravdový pirát, mluvící papoušek, a hlavně tři truhly s pokladem. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za dva tisíce korun, se může společně s pirátem pustit do hry. Stačí vybrat správný klíč, otevřít zámek u truhly a výhra je vaše.

 

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 kč.  Za každých utracených 1.000 korun, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vyberou otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry paří možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 4.000 kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 kč, nebo 1.000 kč. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například Sportisimo, knihkupectví Kosmas, obuvnictví Reno, Tesco, Datart a další.


Přehled obchodů

© 2020 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl