NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
středa 21. 10. 2020
Svátek má dnes Brigita

Truhla s pokladem 10.10.2020


Zajímavé ceny můžete vyhrát ve hře Truhla v NC Borská pole i v říjnu!

V sobotu 10. října si budou moci návštěvníci NC Borská pole opět obohatit domácí rozpočet. Uprostřed centra bude připravena hra Truhla a ten, kdo přijde nakoupit mezi 12. a 17. hodinou, může vyhrát zajímavé ceny. Mezi nimi jsou například poukazy do obchodů v hodnotě až 2.000 Kč nebo možnost nákupu v nákupním centru až do výše 2.000 Kč

Už samotný vzhled hry láká všechny návštěvníky k tomu, aby se u piráta zastavili. Ztroskotaná pirátská loď, opravdový pirát, mluvící papoušek a hlavně tři truhly s pokladem. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň 2.000 Kč, se může společně s pirátem pustit do hry. Stačí vybrat správný klíč, otevřít zámek u truhly a výhra je vaše.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 Kč.  Za každých utracených 1.000 Kč dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vyberou, otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry paří možnost nákupu v NC Borská pole a to až do výše 2.000 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 Kč nebo 1.000 Kč. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například Sportisimo, knihkupectví Kosmas, obuvnictví Reno, Tesco, Datart a další.

 


Přehled obchodů

© 2020 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl