NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
pátek 25. 6. 2021
Svátek má dnes Ivan

Truhla s pokladem 12.6.2021


Zábavná hra Truhla v NC Borská pole obohatí váš rodinný rozpočet.

V sobotu 12. června zpříjemní nákupy návštěvníkům v NC Borská pole zábavná hra Truhla. Kdo přijde nakoupit mezi 12. a 17. hodinou, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, jako například nákup v nákupním centru až do výše 2.000 Kč.

Samotná hra láká návštěvníky už svým vzhledem. Ztroskotaná pirátská loď, opravdový pirát, mluvící papoušek a hlavně tři truhly s pokladem. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za 2.000 Kč, se může společně s pirátem pustit do hry. Stačí vybrat správný klíč, otevřít zámek u truhly a výhra je vaše.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 Kč.  Za každých utracených 1.000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžícímu podaří pomocí klíčů, které si sám vybral, otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 2.000 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 nebo 1.000 Kč. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například knihkupectví Kosmas nebo Tesco.  


Přehled obchodů

© 2021 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl