NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
úterý 3. 8. 2021
Svátek má dnes Miluše

Truhla s pokladem 31.7.2021


Zábavná hra Truhla v NC Borská pole obohatí váš rodinný rozpočet

V sobotu 31. července zpříjemní nákupy návštěvníkům v NC Borská pole zábavná hra Truhla. Kdo přijde mezi nakoupit mezi 12. a 17. hodinou, může za to být odměněn velice zajímavými cenami, mezi kterými jsou například nákup v nákupním centru až do výše 2.000 Kč.

Samotná hra láká návštěvníky už samotným vzhledem. Ztroskotaná pirátská loď, opravdový pirát, mluvící papoušek, a hlavně tři truhly s pokladem. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za 2.000 Kč, se může společně s pirátem pustit do hry. Stačí vybrat správný klíč, otevřít zámek u truhly a výhra je vaše.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2.000 Kč.  Za každých utracených 1.000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžím podaří pomocí klíčů, které si sami vybrali, otevřít truhlu s pokladem, budou mít jistotu, že domů neodejdou s prázdnou. Pokud se jim totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vyberou si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole, a to až do výše 2.000 Kč. Kromě toho se bude hrát o nákupy za 500 nebo 1.000 Kč. Hrát se bude také o poukazy do obchodů jako například knihkupectví Kosmas, Tesco další.

 


Přehled obchodů

© 2021 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl