NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
5. 12. 2021
Svátek má dnes Jitka

Truhla s pokladem 20.11.2021


Sobotní nákupy v NC Borská pole vám zpříjemní originální hra Truhla

V sobotu 20. listopadu mohou návštěvníci NC Borská pole potkat uprostřed pasáže piráta se svým pokladem. Kdo mu věnuje mezi 12. a 17. hodinou chvilku svého času a zahraje si zábavnou a časově nenáročnou hru Truhla, bude si navíc moct zlepšit rodinný rozpočet. Ve hře jsou velice zajímavé ceny, mezi kterými je ta nejlákavější a to nákup v nákupním centru až do výše 3000 Kč.

Ztroskotaná pirátská loď, mluvící papoušek, pirát, a hlavně celkem tři truhly s pokladem. Takhle bude vypadat prostřední část pasáže NC Borská pole a návštěvníci, kteří se u nejnovější hry nákupního centra zastaví, za to mohou získat skvělé ceny. Každá truhla totiž bude ukrývat kolem stovky cen. Každý, kdo v NC Borská pole nakoupí aspoň za 2000 Kč, se pak může společně s pirátem pustit do hraní snadné, hravé a hlavně časově nenáročné hry – Truhla.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Vstupem do hry je nákup v minimální výši 2000 Kč.  Za každých utracených 1000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si jeden klíč. Když se soutěžícímu podaří pomocí klíčů, které si sám vybral, otevřít truhlu s pokladem, bude mít jistotu, že domů neodejde s prázdnou. Pokud se mu totiž zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku s výhrou. Mezi nejlákavější výhry bude patřit možnost nákupu v NC Borská pole a to až do výše 3000 Kč. Kromě toho se bude hrát nejen o nákupy za 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč, ale také o poukazy do obchodů jako například knihkupectví Kosmas, Tesco a další.


Přehled obchodů

© 2021 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl