NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
5. 12. 2021
Svátek má dnes Jitka

23.narozeniny NC Borská pole 13.11.2021


23. narozeniny Nákupního centra Borská pole ve znamení soutěží a nákupů zdarma

V sobotu 13. listopadu 2021 se oblíbené plzeňské nákupní centrum promění ve velkou soutěžní zónu. V rámci 23. narozenin se totiž budou hrát po celý den zajímavé a časově nenáročné hry, díky kterým si návštěvníci budou moct vyhrát velice lákavé ceny. Mezi ty nejzajímavější patří možnost nákupu až do výše 4000 Kč.

Návštěvníci se mohou těšit na hry, které během posledních let bavily stovky návštěvníků a soutěžících. Ti, kteří chodí do Nákupního centra Borská pole pravidelně, si budou moct připomenout oblíbený Trezor a Poznávačku, uprostřed pasáže pak bude hra, která aktuálně baví všechny soutěžící - Truhla.

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Za každých utracených 1000 Kč, dostane účastník šanci vybrat si a vyzkoušet jeden klíč. Pokud se mu zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku. V případě, že se mu truhlu odemknout nepodaří - hra končí. Soutěž má připomínat pirátské truhly se zlatem a tomu odpovídají také kulisy. Poničená loď, která narazila na pustý ostrov a u ní stylově oblečený pirát s mluvícím papouškem.

Poznávačka se hraje na dotykové obrazovce, kde si každý hráč nejprve zvolí kategorii a následně otevírá políčka, pod kterými jsou fotografie z hraných i animovaných filmů. Po odkrytí všech políček, na které má soutěžící odpovědět na otázku „Co se skrývá na obrázku“. V případě správné odpovědi vyhrává soutěžící cenu odpovídající dané kategorii. V případě chybné odpovědi pro účastníka hra končí. Narozeninová Poznávačka bude částečně věnována dětem, protože téma obrázků, které budou návštěvníci hádat, jsou Pohádky. Na obrazovce se tak budou odkrývat fotografie z filmů jako například Hledá se Nemo, Čtyřlístek, Shrek a další.

V soutěži Trezor má každý účastník možnost vytáhnout si kartičku se čtyřmístným kódem, kterým otevře speciální trezor a na animačním videu mu trezor ukáže, jakou cenu soutěžící okamžitě získává. Hráči si tak přijdou, jako by otevírali sejf, ve kterém jsou schované skvělé a lákavé výhry.

Ceny budou ve všech soutěžích totožné a bude se hrát o více než lákavé ceny. V hlavní roli bude dozajista možnost nákupu v NC Borská pole až do výše 4000 Kč, možnost nákupu pak bude také v hodnotách 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Do všech soutěží se může zapojit každý, kdo se u hostesek prokáže paragonem – účtenkou, jejíž hodnota bude nejméně 2000 Kč. Pro zapojení do soutěže lze použít i několik účtenek najednou – jejich hodnoty je možné sčítat. Pro vstup do hry nelze použít více jak jednu účtenku od stejného obchodníka (téhož obchodu). Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky pořízené za nákup v obchodech NC Borská pole. Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky s datem 13. listopadu 2021.

 


Přehled obchodů

© 2021 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl