NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
úterý 26. 3. 2019
Svátek má dnes Emanuel

KVL/Timeout

Připravit, pozor, START!

Zazvoní budík a právě v tom okamžiku začíná závod o další den. Jak v práci, tak během volného času potřebujete tu správnou tajnou ingredienci, která vám vždy pomůže k vítězství a úspěchu.

Značka KVL vítá příchod jara novou, svěží kolekcí, navrženou a sestavenou tak, aby zvládla změny počasí a vyhověla všem potřebám aktivního života.

Pro toto přechodné období mezi dvěma ročními obdobími přichází značka KVL s klasickými outfity okořeněnými o neočekávané a originální prvky. I když sáhnete po džínách nebo sportovnějších kalhotách, vašemu novému šatníku bude vždy vévodit pohodlí a uvolněný styl.

 

DÁMSKÁ KOLEKCE

Dámské kolekci dominují vyvážené linie, které vytvářejí harmonii sportovního a neformálního stylu.

Módní kousky inspirované sportovním světem překvapují jedinečnými a neočekávanými detaily, díky kterým vás bude každodenní rituál výběru vašeho outfitu ještě víc bavit.

Ať už zvolíte bundu, mikinu, sukni, volné šaty nebo třeba košili, všechny budou splňovat náročné požadavky aktivního života. Zpříjemněte si okamžiky strávené v očekávání teplého jara díky barevným potiskům, které zdobí trička i ostatní kousky oblečení.

Také nová kolekce džínů přináší pestrou paletu barev, nové styly, nové linie a řadu neotřelých detailů.

  

 

 

PÁNSKÁ KOLEKCE

Stejně jako dámská kolekce, i kolekce značky KVL určená mužům se perfektně hodí pro aktivní život plný dobrodružství a okamžiků překvapení.

Barevná paleta vychází z klasické kombinace modré, bílé, šedé, červené a černé barvy, kterou ozvláštňují inovativní prvky v doplňkových barvách – můžete tak objevovat nekonečné možnosti zajímavých kombinací.

Kolekce značky KVL nabízí oděvy inspirované městským prostředím, které dokonale vyvažují sportovní a neformální tón. Mužný styl podtrhují teplejší či lehké neformální bundy, které můžete kombinovat s neformálními sportovními kalhotami z nové kolekce.

Originální a osobité potisky, syté mužné barvy a nové linie i střihy čekají na to, až je objevíte a každý den jim znovu a znovu vdechnete život ve svých vlastních outfitech.

Otevírací doba:

9:00 - 20:00

Web: www.kvldenim.cz
Telefon: 778 716 253
E-mailová adresa: F1103K1@KNVL.EU
Tooltip

Akce obchodu

Přehled obchodů

© 2019 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl