NC Borská pole Máme otevřeno do 20 hod.
Kompletní otevírací doba
pátek 22. 9. 2023
Svátek má dnes Darina

Události v nákupním centru


Archiv událostí

CHYŤ SI VÝHRU 16.9.2023

Zábavná hra Chyť si výhru bude rozdávat radost návštěvníkům. V sobotu 16. září 2023 od 10 do 15 hodin se bude v NC Borská pole znovu hrát zábavná soutěž pro návštěvníky - Chyť si výhru. Cílem je pochytat co nejvíce míčků ve stanoveném časovém limitu. Ti nejlepší se mohou těšit na velice zajímavé ceny, mezi kterými jsou například nákup v nákupním centru až do výše 1.000 CZK.

 

Uprostřed pasáže bude na návštěvníky čekat originální a speciálně pro NC Borská pole vyrobený hrací automat. Ten při začátku každé hry začne foukat prudký vzduch do pingpongových míčků v automatu. Soutěžící vloží ruku do otvoru v automatu a může začít hrát Chyť si výhru.

 

Vstupem do hry Chyť si výhru je nákup v minimální výši 2.000 CZK. Za každých utracených 3.000 korun se pak načítá časový limit, který bude 25, 30 a 35 sekund. Během tohoto času bude mít soutěžící za úkol pochytat co nejvíce neposedných, létajících míčků. Pokud na konci časového limitu bude mít více než 15 míčků stranou – vyhrává cenu 1000 Kč na nákup v NC Borská pole. V případě, že pochytá 9 až 14 míčků, dostane za to 500 Kč na nákup v NC Borská pole, pokud chytí 6 až 8 míčků, může si vybrat mezi poukazy do obchodů nebo 200 Kč na nákup v NC Borská pole.

 

Poznámka: Pro vstup do hry, ani pro vyzvednutí případně výhry v podobě nákupu v NC Borská pole, nemohou být použity účtenky z prodejny Datart.

CHYŤ SI VÝHRU 2.9.2023

Nákupy zdarma za pár minut legrace. Oblíbená hra Chyť si výhru bude bavit návštěvníky NC Borská pole v sobotu 2. září od 10 hodin. Úkolem soutěžících, kteří si přijdou v sobotu nakoupit do nákupního centra, je pochytat co nejvíce míčků ve stanoveném časovém limitu. Ti nejlepší se mohou těšit na velice zajímavé ceny, mezi kterými jsou například nákup v nákupním centru až do výše 1.000 CZK.

 

Uprostřed pasáže bude na návštěvníky čekat originální a speciálně pro NC Borská pole vyrobený hrací automat. Ten při začátku každé hry začne foukat prudký vzduch do pingpongových míčků v automatu. Soutěžící vloží ruku do otvoru v automatu a může začít hrát Chyť si výhru.

 

Vstupem do hry Chyť si výhru je nákup v minimální výši 2.000 CZK. Za každých utracených 3.000 korun se pak načítá časový limit, který bude 25, 30 a 35 sekund. Během tohoto času bude mít soutěžící za úkol pochytat co nejvíce neposedných, létajících míčků. Pokud na konci časového limitu bude mít více než 15 míčků stranou – vyhrává cenu 1000 Kč. V případě, že pochytá 9 až 14 míčků, dostane za to 500 Kč nebo poukázky do vybraných obchodů.

 

 

PoznámkaPro vstup do hry, ani pro vyzvednutí případně výhry v podobě nákupu v NC Borská pole, nemohou být použity účtenky z prodejny Datart.

 

CHYŤ SI VÝHRU 19.8.2023

Pochytejte míčky ve hře Chyť si výhru a vyhrajte nákup zdarma. Další kolo zábavné soutěže se v NC Borská pole uskuteční v sobotu 19. srpna 2022 od 10 hodin. Úkolem soutěžících, kteří si přijdou v sobotu...

Přehled obchodů

© 2023 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies