NC Borská pole Provozovny na pasáži jsou otevřeny do 20 hod.
Kompletní otevírací doba
sobota 13. 4. 2024
Svátek má dnes Aleš

Retro herní odpoledne


Retro herní odpoledne v NC Borská pole obohatí váš rodinný rozpočet

 

V sobotu 13. dubna si v NC Borská pole přijdou na své všichni milovníci retro arkádových her. Od 10 do 15 hodin si totiž každý návštěvník bude moct zahrát staré hry, které byly populární v 80. a 90. letech minulého století. Díky hraní her si navíc návštěvníci mohou i vyhrát bonus na nákup zdarma až do výše 1000 Kč.

 

Celkem 13 automatů, z toho 8 soutěžních a pět volných, které lze využívat pouze pro radost bez možnosti výhry. To je menu, které nákupní centrum nabídne svým návštěvníkům, kteří se mohou těšit na automaty s hrami jako například Pinbal, Moral Kombat, Galaga, Ms. Pacman, střílečky Point Black a Time Crisis, kolekce Atari her nebo Mario Kart, NBA a Pacman Battle Royale.

 

Cílem celého dne je potěšit všechny návštěvníky, pobavit hráče a zkušenějším generacím připomenout dětské časy. V případě, že se z návštěvníků budou chtít stát soutěžící, stačí nakoupit kdekoliv v NC Borská pole v minimální hodnotě 2.000 Kč a mohou začít hrát o bonus až do výše 1.000 Kč na nákup zdarma.

 

Zjednodušená pravidla:

Vstoupit do soutěže budou moct návštěvníci u kteréhokoliv herního stroje, který bude označen nápisem SOUTĚŽ O NÁKUP ZDARMA. U herních automatů budou stát hostesky, které zkontrolují účtenku a vydají herní kartu. Soutěžící bude mít za úkol zahrát si a pobavit se u pěti automatů, aby získal nákup zdarma v hodnotě 500 Kč nebo si zahrát celkem 8 automatů k získání nákupu zdarma v hodnotě 1.000 Kč.

 

V případě výhry v hodnotě 1.000 Kč bude platit jediná podmínka, aby minimálně 500 Kč z výhry bylo utraceno jinde, než v prodejně Tesco.

 

Pro vstup do hry, ani pro vyzvednutí případně výhry v podobě nákupu v NC Borská pole, nemohou být použity účtenky z prodejny Datart, Decathlon, Action, JYSK, Superzoo, Sayam, PLANEO Elektro .

 

Kompletní pravidla budou k nahlédnutí 13. 4. u hostesek v NC Borská pole.


Přehled obchodů

© 2024 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies