NC Borská pole Provozovny na pasáži jsou otevřeny do 20 hod.
Kompletní otevírací doba
sobota 13. 7. 2024
Svátek má dnes Markéta

Zastav čas 28. 6. 2024


Konec školního roku Vám může v Nákupním centru Borská pole zpříjemnit hra Zastav čas. V pátek 28. června si budou moct návštěvníci obohatit rodinný rozpočet díky zábavné hře, která bude uprostřed pasáže. Úkolem soutěžících bude zastavit běžící časomíru v předem stanovený čas. Hlavní výhrou bude možnost nákupu zdarma až do výše 10 tisíc Kč.

 

Vstupem do hry Zastav čas je nákup v minimální výši 2.000 Kč. Hra bude rozdělená na dvě části. Soutěžící si v úvodním dějství hry nejdřív stanoví čas, který bude lovit a následně si spustí časomíru, která bude po tisícinách stoupat. Pokud se soutěžícímu podaří zastavit čas, který se přesně shoduje se zadáním nebo je vzdálen pouze o tisíciny sekundy, vyhraje nákup zdarma v hodnotě 1.000 Kč. V případě, že konečný čas bude od zadání vzdálen v setinách, získá možnost nakoupit si zdarma v hodnotě 500 Kč. Pokud zastaví čas, který se od originálu bude lišit desetinami, vyhraje 200 Kč na nákup v NC Borská pole. V případě, že soutěžící zastaví čas o sekundu a více od svého cílového času, hra končí bez výhry.

 

Druhá část se týká soutěžících, kteří v prvním kole vyhrají jednu ze tří výher. Na obrazovce se objeví čas 10.000 s a návštěvníci mohou vyhrát 10.000 Kč na nákup zdarma. Stačí zastavit časomíru přesně v čase 10.000 s. V případě odchylky v setinách sice soutěžící nevyhrává 10 tisíc korun na nákup, ale zdvojnásobí si svoji výhru z prvního kola. Pokud rozdíl bude vzdálen od 10 sekund v desetinách zůstává mu výhra z úvodního kola soutěže. 

 

 

Poznámka: Pro vstup do hry, ani pro vyzvednutí případně výhry v podobě nákupu v NC Borská pole, nemohou být použity účtenky z prodejny Datart, Decathlon, Action, JYSK, Superzoo, Sayam, PLANEO Elektro.


Přehled obchodů

© 2024 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies