NC Borská pole Provozovny na pasáži jsou otevřeny do 20 hod.
Kompletní otevírací doba
sobota 13. 7. 2024
Svátek má dnes Markéta

Zastav čas do 13.7.2024


O prázdninách si můžete obohatit váš rodinný rozpočet díky zábavné hře Zastav čas. V sobotu 13. července si budou moct návštěvníci zahrát speciálně pro NC Borská pole vyvinutou hru, která bude uprostřed pasáže. Úkolem soutěžících bude zastavit běžící časomíru v předem stanovený čas. Hlavní výhrou bude možnost nákupu zdarma až do výše 10 tisíc Kč.

 

Vstupem do hry Zastav čas je nákup v minimální výši 2.000 Kč. Hra bude rozdělená na dvě části. Soutěžící si v úvodním dějství hry nejdřív stanoví čas, který bude lovit a následně si spustí časomíru, která bude po tisícinách stoupat. Pokud se soutěžícímu podaří zastavit čas, který se přesně shoduje se zadáním nebo je vzdálen pouze o tisíciny sekundy, vyhraje nákup zdarma v hodnotě 1.000 Kč. V případě, že konečný čas bude od zadání vzdálen v setinách, získá možnost nakoupit si zdarma v hodnotě 500 Kč. Pokud zastaví čas, který se od originálu bude lišit desetinami, vyhraje 200 Kč na nákup v NC Borská pole. V případě, že soutěžící zastaví čas o sekundu a více od svého cílového času, hra končí bez výhry.

 

Druhá část se týká soutěžících, kteří v prvním kole vyhrají jednu ze tří výher. Na obrazovce se objeví čas 10.000 s a návštěvníci mohou vyhrát 10.000 Kč na nákup zdarma. Stačí zastavit časomíru přesně v čase 10.000 s. V případě odchylky v setinách sice soutěžící nevyhrává 10 tisíc korun na nákup, ale zdvojnásobí si svoji výhru z prvního kola. Pokud rozdíl bude vzdálen od 10 sekund v desetinách zůstává mu výhra z úvodního kola soutěže. 

 

 

Poznámka: Pro vstup do hry, ani pro vyzvednutí případně výhry v podobě nákupu v NC Borská pole, nemohou být použity účtenky z prodejny Datart, Decathlon, Action, JYSK, Superzoo, Sayam, PLANEO Elektro.

 

 


Přehled obchodů

© 2024 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl

Nastavení Cookies