NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
21. 4. 2019
Svátek má dnes Alexandra

20. narozeniny NCBP


Nákupní centrum Borská pole slaví 20. narozeniny! Popřát přijdou Leoš Mareš a Pavel Callta

 

Už 10. listopadu 2018 oslaví Nákupní centrum Borská pole 20. narozeniny. Jubilejní kulatiny se chystá jedno z prvních nákupních center v Plzni oslavit ve velkém stylu a návštěvníci se tak mohou těšit na opravdu bohatý program. Akci bude uvádět číslo jedna mezi moderátory Leoš Mareš, mezi další hosty patři populární zpěvák Pavel Callta a světově uznávaný kouzelník Damian Odess-Gillett. Chybět nebude narozeninový dort, ohňostroj a soutěž, ve které najde svého majitele automobil Toyota Aygo z nového autosalonu Toyota Dolák.

 

Zábava, zpěv, radost i napětí

Svižný několika hodinový program bude z podia řídit nejlepší český moderátor Leoš Mareš, kterého opravdu není nutné více představovat. O pohodovou atmosféru se postará oblíbený zpěvák Pavel Callta, který o sobě dal poprvé vědět už v roce 2011, kdy v soutěži Česko Slovensko má talent postoupil až do semifinále. Následovalo debutové album, jehož kmotrou se stala legendární Lucie Bílá. Je autorem velkého počtu známých hitů, jako například Naštěstí, Ve hvězdách, Doteky nebo Píšem si svůj sen, ve kterém rapuje také Leoš Mareš. Jestli oba pánové touto písní společně pobaví všechny návštěvníky NC Borská pole se nechte překvapit.

Kouzelník a bavič Damian Odess-Gillett je celosvětově známým umělcem. Jeho obličej a kouzelné ruce jsou k vidění v reklamách mimo jiné pro Starbucks, Škoda a Budweiser. Vystupoval v mezinárodních seriálech – Borgiové, Kurýr, Boj o těžkou vodu – a spolupracoval také se známými českými režiséry Petrem Zelenkou, Radimem Špačkem a Ondřejem Trojanem. Je tedy jasné, že jeho show bude na narozeninové oslavě rozhodně stát za to.

 

V programu dále nebudou chybět módní přehlídky butiků z Nákupního centra Borská pole, takže budete přesně vědět co si letos na podzim a v zimě vzít na sebe. Žádná narozeninová oslava se neobejde bez narozeninového dortu a ani tato party nebude výjimkou. Celé pohodové odpoledne završí nádherný ohňostroj před Nákupním centrem.

 

Ještě předtím se můžeme těšit na opravdové napětí a emoce. Vyvrcholí totiž velká soutěž a jeden z návštěvníků vyhraje zdarma a napořád úplně nové auto Toyota Aygo. O pořádnou dávku radosti tak opravdu nebude nouze!

 

Soutěž o Toyotu Aygo nabírá soutěžící do 5. listopadu

Od 15. října do 5. listopadu je u prostředního vchodu do nákupního centra vystavena Toyota Aygo. Celý její vnitřek je vyzdoben balonky. Návštěvníci mají za úkol uhodnout, kolik balonků je v automobilu schováno. Počet balonků napíšou na kartičky, které jsou připraveny v blízkosti automobilu a vhodí do schránky.

Tři stovky nejlepších tipujících do 9. listopadu obdrží informativní email s pozvánkou na narozeninovou oslavu. Na samotné akci pak mezi 14 a 16 hodinou finalisté budou moci tahat jeden z 300 balonků. Každý balonek nabízí lákavé ceny a ve dvaceti z nich se bude ukrývat postup do Velkého finále! To proběhne v 16:30 přímo na podiu, kde společně s moderátorem Leošem Marešem budou soutěžící tahat balonky s opravdu lákavými výhrami, kde ta hlavní je – NOVÁ TOYOTA AYGO z nového autosalonu Toyota Dolák v Nákupním centru Borská pole! Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdete zde.

 

Program 20. Narozeniny NC Borská pole

14:00 – Zahájení akce Leoš Mareš

14:10 – Módní přehlídka

14:25 – Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky

14:35 – Hudební vystoupení Pavel Callta

15:00 – Kouzelník Damian Odess-Gillett

15:20 – Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky

15:30 – Módní přehlídky

15:45 – Hudební vystoupení Pavel Callta

16:15 – Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky

16:20 – Módní přehlídka

16:30 – Velké finále soutěže s balonky

17:00 – Krájení dortu

17:15 – Ohňostroj

17:30 – Ukončení akce


Přehled obchodů

© 2019 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl