NC Borská pole Otevřeno: 9:00 - 21:00
středa 26. 6. 2019
Svátek má dnes Adriana

Motoshow 2019 13.4.2019


Motoshow nabídne divákům česko-italský souboj velikánů FMX!

 

I v roce 2019 se na parkovišti před NC Borská pole v Plzni uskuteční tradiční Motoshow. V sobotu 13. dubna se diváci mohou těšit na neuvěřitelné triky, kaskadérské kousky, a hlavně na souboj ve freestyle motocrossu, jaký Plzeň ještě nikdy nezažila. Pozvánku totiž vůbec poprvé přijal také zahraniční borec Massimo Bianconcini, který se bude prát o přízeň diváků v trikovém boji s českou legendou Petrem Pilátem.

 

Freestyle Motocross

Největším lákadlem pro všechny fanoušky určitě bude účast italského závodníka Massima Bianconciniho. Devětatřicetiletý rodák z Monterenzia se ve světově nejpopulárnějších závodech X Games pravidelně umisťuje mezi nejlepšími šesti jezdci. V posledních čtyřech letech navíc získal jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Letos tak bude chtít opět útočit na bednu, a právě Motoshow v Plzni pro něj může být příjemné zpestření jeho tréninku. „Do Plzně se těším, od Petra Piláta vím, že diváci tady umí vytvořit skvělou atmosféru. Pevně věřím, že nám diváci budou fandit a my tak díky nim budeme moct předvádět skvělé triky,“ posílá vzkaz do Plzně sympatický Ital. Za Českou republiku budou své nejlepší triky předvádět dva jezdci. Petr Pilát stále drží primát nejmladšího jezdce na světě, který dokázal skočit salto vzad. Povedlo se mu to v O2 Areně, když mu bylo pouhých čtrnáct let. Od té doby uplynulo hodně triků a rodák z Benešova patří ve svých osmadvaceti letech k nejlepším freestyle motocrossařům a je jednou z hlavních tváří světového FMX. Je tedy naprosto jasné, že Plzeň se může těšit na parádní triky a neuvěřitelnou show. Druhým českým borcem je Zdeněk Fusek, který zvládá několik triků jako jediný v České republice a své fanoušky dokáže náležitě pobavit.

Freestyle Motocross tak v Plzni nabídne všem fanouškům souboj, jaký západočeská metropole ještě nezažila!

 

Stuntriding na motorce

Stuntrider Martin Krátký při svých kaskadérských kouscích předvede náročné prvky jako jsou jízda po zadním a předním kole, pálení zadní pneumatiky nebo bruslení za motocyklem. Po své poslední návštěvě Plzně se navíc stal v roce 2017 mistrem Evropy, takže se i on na Motoshow opravdu těší a bere tuto akci jako svůj talisman pro štěstí. Do své show na západě Čech tentokrát přizve také jednu z mála žen, která se této nebezpečné disciplíně věnuje. Kateřina Jandová se představí na motorce Honda CBR 125 a fanoušci se mohou těšit na dechberoucí kousky v jejím podání. Jako bonus oba dva přidají několik společných triků na jedné motorce.

 

Stuntriding na čtyřkolce

Richard Mošna patří k nejlepším stuntriderům v České republice a může se pyšnit velkým množstvím získaných cen a také například více než deseti triky, které udělal jako první nebo dokonce jako zatím jediný. Zkušený jezdec se neustále snaží svá vystoupení zlepšovat, aby si diváci vždy přišli na své a dostali nejlepší možný zážitek.

 

Trial show na motorce

Mirek Lisý je moto kaskadérem více než 25 let a mimo jiné se věnuje i výuce bezpečné jízdy. Je jedenáctinásobným mistrem v mototrialu a trojnásobný vítěz mistrovství Evropy! Jedním z jeho rekordů je výjezd na mamutí můstek pro skokany na lyžích v Harachově, dalším je například přeskok přes dvacet ležících lidí bez odrazového můstku. Kromě trialové show v Plzni ukáže také triky na velké motorce Africatwin.

 

Doprovodný program

Na podiu proběhne během odpoledne několik módních přehlídek, na kterých se představí butiky Nákupního centra Borská pole. Ani letos nebude chybět závodník Rallye Dakar Martin Šoltys, který přijede s obrovským a krásným kamionem Tatra z Buggyra Racing Team. Od dopoledních hodin budou mít návštěvníci k dispozici řadu atrakcí v podobě motokár, elektrických kol, koloběžek nebo skákacích hradů pro děti. Diváci si po celý den budou moct prohlížet stroje samotných účinkujících, uvidí také výstavu automobilů z plzeňských autosalonů a několik opravdových historických krasavců z chystané výstavy Skvosty s vůní benzínu.

Už od 8. dubna se bude nový ročník Motoshow návštěvníkům nákupního centra ohlašovat početně obsazeným autosalonem v pasáži Nákupního centra Borská pole.

Program

10:00 Zahájení doprovodného programu

12:00 Zahájení hlavního programu

12:05 Freestyle motocross

12:25 Rozhovor Martin Šoltys

12:35 Trial – Mirek Lisý

12:50 Rozhovor Petr Pilát a Massimo Bianconcini

12:55 Stunt – Martin Krátký

13:10 Čtyřkolka – Richard Mošna

13:25 Soutěž s Mirkem Lisým

13:35 Módní přehlídka

13:50 Freestyle motocross

14:10 Stunt – Martin Krátký

14:25 Rozhovor Petr Pilát a Massimo Bianconcini

14:30 Soutěž

14:40 Módní přehlídka

14:50 Trial – Mirek Lisý

15:05 Čtyřkolka – Richard Mošna

15:20 Soutěž s Mirkem Lisým

15:35 Rozhovor Martin Šoltys

15:40 Stunt – Martin Krátký

15:55 Trial – Mirek Lisý

16:10 Čtyřkolka – Richard Mošna

16:25 Módní přehlídka

16:35 Freestyle motocross


Přehled obchodů

© 2019 Nákupní centrum Borská pole
Created by Beneš & Michl